سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨ فارسي|English|اردو
صفحه اصلی|ايران|اسلام|زبان و ادبيات فارسی|سوالات متداول|پيوندها|نقشه سايت|تماس با ما
Title
NewsletterSignup
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   
NewsletterSignup


  چاپ        ارسال به دوست

news

هفتمین همایش 10 روز با عکاسان افتتاح ‌شد

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا، هفتمین دوره این همایش در بخش‌های نمایشگاهی، نشست‌های تخصصی، سخنرانی، به سوی نگاه شخصی، کارگاه و در جستجوی راهی نو برگزار ‌شد.
سیف‌الله صمدیان رئیس هیات مدیره انجمن عکاسان ایران در مراسم افتتاح هفتمین همایش «10روز با عکاسان ایران» گفت: دورهم جمع شدن هفت شاخه از یک رشته هنری بسیار زیبا و به یادماندنی است. 
وی با اشاره به تفاهم با مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر حمایت و نظارت از انجمن های هنری بدون دخالت های دولتی گفت: با این تصمیم امیدواریم بینال های هنری به موقع انجام شود و بدون شک این حرکت در تاریخ هنر این کشور ماندگار خواهد شد.
مجید ناگهی دبیر این جشنواره ضمن تشکر از همه عکاسی که در این رویداد همکاری کردند، از مهمانان دعوت کرد که به تماشای نمایشگاه های این رویداد در گالری های خانه هنرمندان بروند.
نمایشگاه های انجمن عکاسان ایران، انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس ، انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران، انجمن عکاسان خانه تئاتر، انجمن عکاسان سینمای ایران، انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران و انجمن عکاسی میراث فرهنگی با رویکرد چهره ایران و نمایشگاه دانشجویان برنامه نمایشگاهی این دوره همایش است.

**جدول برنامه های 10 روز باعکاسان ایران 
نشست های تخصصی، نمایش فیلم، کارگاه آموزشی و برنامه در جستجوی راهی نو ، برنامه های به سوی نگاه شخصی و نشست های انجمن ها و بخش دانشجویی، برنامه های این دوره از همایش عکاسان ایران است.
در دومین روز همایش پنجشنبه 15 آذرماه، نشست «تولید محتوا و استراتژی های آن» توسط محمدمهدی قلم سیاه ، نشست «استراتژی فروش عکس» توسط علیرضا اکرمی و نشست «زیبایی شناسی و بازتاب آن در تصاویر عکاسانه» با حضور شهاب الدین عادل، محمد ضیمران و محمدرضا شریف زاده در سالن شهناز خانه هنرمندان برگزار می شود.
در برنامه در جستجوی راهی نو در روز پنجشنبه، شادی احمری با عنوان «نور و دیزاین و نور و مارکتینگ در عکاسی تبلیغاتی» و امیر شقاقی با موضوع «پیشگیری از ارائه آسیب های جسمانی در عکاسی» در سالن شهناز سخنرانی می کنند. 
در برنامه به سوی نگاه شخصی پنجشنبه 15 آذرماه حمید طبایی، سجاد آورند و مهدی منعم حضور دارند و جمشید حاتم درباره «عکس و امضای شخصی» در گالری بهار سخنرانی می کند.
«عکاسی فشن و مدلینگ همراه با ادیت» با حضور رسول امین برنامه انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران است نیز روز پنجشنبه ساعت 15 در گالری پاییز، محل برگزاری نمایشگاه این انجمن برگزار می شود.
نشست درباره پایان نامه «تحلیل ضمیر ناخودآگاه با رویکرد مکتب فروید در آثار پنج نمونه از هنرمندان فتومونتاژ معاصر غرب» برنامه بخش دانشگاهی است که روز پنجشنه گالری در میرمیران برگزار می شود. 
در سومین روز هفتمین همایش 10 روز با عکاسان ایران روز جمعه 16 آذرماه کارگاه آموزشی «روش عکاسی تبلیغاتی از اجسام براق و خلق جلوه های ویژه عکاسی، در واقعیت» با حضور علیرضا رفایی، «نشست تاثیر چالش های اقتصادی جهان بر بازار عکاسی» با حضور محمد مهدی رحیمیان، محمد فرنود، علی قلم سیاه و فرزاد هاشمی و نشست «درباره نگاه شخصی» با حضور محمد مهدی رحیمیان، محمدرضا شریف زاده، مهرداد افسری و مجید ناگهی در سالن شهناز خانه هنرمندان برگزار می شود.
در برنامه در جستجوی راهی نو در روز جمعه کیمیا رهگذر با عنوان «چرا در عکس های گروهی اول به دنبال خود می گردیم؟» ابوالفضل توسلی درباره «عکس در سینمای کیارستمی» و فرشته دیانت با عنوان «پروژه های عکاسی فرامرزی، تجربه دانشگاه الزهرا و دانشگاه سن حوزه آمریکا» سخنرانی می کنند.
در روز جمعه 16 آذرماه در برنامه به سوی نگاه شخصی سعید فرجی و کورش شبگرد حضور دارند و رهام شیراز با عنوان «شخصی گری به چالش کشیدن سندیت واقعی» در گالری بهار خانه هنرمندان سخنرانی می کند.
عکاسی با موضوع «سبک زندگی» با حضور مازیار خلیقی برنامه انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران است که روز جمعه 16 آذرماه ساعت 16در گالری پاییز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.
نشست درباره پایاین نامه «فضا، مکان و قاب در عکاسی منظره معاصر» نیز روز جمعه 16 آذرماه در گالری میرمیران خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

** کارگاه‌های آموزشی 10 روز با عکاسان 
کارگاه‌های «روش عکاسی تبلیغاتی از اجسام براق» و «خلق جلوه‌های ویژه عکاسی در واقعیت» با حضور «علیرضا رفایی» روز جمعه 16 آذر برگزار می شود.
کارگاه «بررسی خواص نورونحوه کنترل هر یک از آنها» با حضور «محسن خیرخواه» یکشنبه 18 آذر برگزار می شود. کارگاه «ویرایش عکس‌های تبلیغاتی» با حضور «بهمن رفویی» روز دوشنبه 19 آذر برگزار می شود.
«عکس سریع، عکس کند در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی با دوربین های تکنیکال» با حضور «هادی صباغ» سه شنبه 20 آذر برگزار می شود و همچنین «روش طرح‌نویسی برای فروش پروژه‌های عکاسی» با حضور «داریوش محمدخانی» روز چهارشنبه 21 آذر و«شیوه‌های نوین درپردازش عکس منظره» با حضور«پدرام میرصادقی» روز پنجشنبه 22 آذر در این دوره از 10 روز با عکاسان ایران در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای شرکت در کارگاه‌های آموزشی این دوره می‌توانند در سایت همایش به نشانیdays.nips.org.ir 10ثبت نام کنند.
ثبت نام در این کارگاه‌ها برای اعضای هفت انجمن عکاسی حاضر در همایش با 50 درصد تخفیف، برای دانشجویان عکاسی با 30 درصد تخفیف و برای افرادی که در تمام کارگاه‌ها ثبت‌نام کنند 15 درصد تخفیف دارد.
انجمن عکاسان ایران با مشارکت انجمن‌های تخصصی عکاسی، هفتمین همایش10 روز با عکاسان ایران را 14 تا 23 آذرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌کند.


٢٢:٢٧ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٧١٩٢٥٠    /    تعداد نمایش : ٤٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
پايگاه اطلاع رساني ولايت

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي

حجاج بیت اللہ کے نام ولی امر مسلمین حضرت آيت الله خامنه‌اي کا پيغام

پايگاه پژوهشي و اطلاع رساني موسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

پايگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمی سيدعلی خامنه ای «مدظله العالي»

بنياد سعدي

طرح تاپ

جامعة المصطفي العالميه

فرهنگستان زبان و ادب فارسي

كتابخانه ديجيتال يكپارچه

كتابخانه تخصصي تاريخ اسلام و ايران

بنياد انديشه اسلامي

انجمن فارسي آموزان خارجي - بنياد سعدي

فرهنگستان هنر

مركز ساماندهي ترجمه و نشر معارف اسلامي و علوم انساني

اردو ميں خبريں

IRIB

خبرگزاري جمهوري اسلامي

خبرگزاري بين المللي قرآن

خبرگزاري اهل البيت عليهم السلام

خبرگزاري قدس

سازمان ايرانگردي و جهانگردي

سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري

مرکز امور زنان و خانواده (رياست جمهوري)

ايرانيان خارج از کشور

مرکز اطلاعات و آمار زنان

دانشگاه بين المللي امام خميني(ره)

ده مرجع فارسی برای دانلود کتاب‌های الکترونیکی

UsersStats
Visitorsofpage: 506527
Visitorsofday : 150
Visitorsofpage : 857521
Onlinevisitors : 11
PageLoad : 1.1719

صفحه اصلی|ايران|اسلام|زبان و ادبيات فارسی|سوالات متداول|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت